Domácí práce balení letáků

Domácí práce, kterou balení letáků bezesporu jistě je, je velice často vyhledávaným doplňkem k rodinnému rozpočtu rodiny. Nejedná se náročnou práci, a proto ji mohou vykonávat takřka všechny věkové kategorie. Tuto práci vedle studentů, žen na mateřské dovolené, fyzicky hendikepovaných lidí zvládnou bez sebemenších problémů i důchodci nebo krátkodobě či dlouhodobě nezaměstnaní lidé.

Pakliže patříte mezi lidi, kteří o sobě mohou hrdě hlásit, že jsou manuálně zruční a šikovní, pak je tato práce určena právě Vám. Ono totiž při této práci nejde tak úplně o vysokou kvalifikaci či praxi, spíše se zde hledí na manuální zručnost a šikovnost, která Vám může zaručit poměrně zajímavé finanční ohodnocení.

Balení letáků má svůj již několik let zajetý systém a řád. V první fázi této domácí práce se dodají letáky spolu s obálkami od společnosti na předem určenou adresu. Letáky se pak vkládají do obálek, které se pak hromadně zašlou zpět do společnosti prostřednictvím České pošty nebo si pro ně společnost pošle vlastního zaměstnance či poštovního kurýra.

V druhé fázi se balí letáky od několika různých společností do stejné obálky. Tato fáze již není ovšem považována za klasickou kompletaci a balení letáků. Další kroky, které následují jsou v podstatě stejné, jako ty u první fáze, to znamená, že se obálky zašlou za pomoci České pošty nebo jiného poštovního kurýra na adresu zaměstnavatele.

Díky neustále se zvyšujícím nákladům společností se v určitých krocích volí namísto automatizační techniky pro balení letáků lidská činnost, respektive domácí práce lidí, kteří nejsou tak nákladní jako by byla automatizační jednotka. Tyto práce se ve většině případů zadávají úkolově, to znamená, že se nejedná o domácí práci, která by byla ohodnocena hodinovou sazbou.

Zaměstnanci dostávají domluvené finanční ohodnocení například za zkompletování určitého počtu obálek a je naprosto nepodstatné, jestli obálky byly zpracované přes noc za osm hodin nebo přes den za čtyři hodiny. Nicméně i zde platí určité dodací podmínky, které je nutné dodržovat. Proto se s zaměstnanci uzavírá pracovní dohoda, podle které je nezbytně nutné domácí práci dokončit.

Lidé například s astmatickými problémy by se měli této práci vyhnout. Častým důvodem můžou být tiskoviny čerstvě doručené z komerční tiskárny, na kterých se ještě mohou vyskytovat místa s nedoschlou barvou, která může slabším jedincům přivést vcelku nepříjemné zdravotní potíže týkající se dýchacího ústrojí. Dále je také nutné dávat si pozor na papír, který je ostrý a může při neopatrném zacházení pořezat. Je to opravdu nepříjemné zranění, které Vaši činnost může poté značně zpomalit.

Není nutné zde podotýkat, že domácí práce balení letáků je relativně slušně placená domácí práce, která je řešená většinou jako brigáda nebo dohoda o pracovní činnosti.

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Domácí práce
vhodné i pro maminky s dětmi v domácnosti.

Práce doma
finanční přilepšení bez půjčky do rodinného rozpočtu

Práce na doma
možnosti přivýdělku z pohodlí domova.

Brigády
finanční možnosti jak si přivydělat při studiu.

Letecky
destinace po celém světě, objednání přes internet.

Tapety na plochu
zajímavá pozadí pro Váš LCD monitor.

Obrázky na plochu
vesmír, celebrity, příroda, sport, technika a další.

Životopis vzor
strukturovaný formát ke stažení, česky, anglicky i německy.

Kolečkové brusle
oblíbené letní in line bruslení pro sportovní vyžití.

Kočárky
dětské kočárky, golfky, autosedačky - informace a tipy.

Brigády pro studenty
informace, tipy a nabídka brigád na léto i zimu.